ABB688E1LS









- Voorraadstatus: Contacteer ons voor levertermijn
- Brand: AEG
- Model: 933033735
Tijd is van het grootste belang als u uw diepvriezer ontdooit. Deze diepvriezer beschikt over de efficiënte LowFrost-technologie, die het ontdooiproces sneller dan ooit maakt en zorgt dat het minder vaak nodig is. Zo kan u uw apparaat snel weer volledig gebruiken.
Voor een precieze bediening van uw diepvrieskast waarschuwen de zichtbare en hoorbare alarmen u als de temperatuur te sterk stijgt. De diepvrieskast legt ook de hoogst bereikte temperatuur vast.
Eten voor een week opslaan in een vriezer is niet eenvoudig maar als je de platen en laden kunt verplaatsen, kan dat een heel verschil uitmaken. Omdat u de platen en laden van dit apparaat kunt verwijderen, kunt u zelfs eenvoudig grote en onhandige items invriezen en zo de ruimte optimaal gebruiken.
Wanneer u verse levensmiddelen in de vriezer doet, is het belangrijk dat de benodigde invriestemperatuur snel wordt bereikt. Met de Frostmatic-functie bereikt de vriezer snel de maximale invriescapaciteit om alles snel in te vriezen. Zo wordt zowel het uiterlijk als de smaak van het voedsel bewaard. Zodra alles is ingevroren, slaat het apparaat de standaardinstelling op.
De elektronische temperatuurregeling in deze diepvrieskast houdt de temperatuur stabiel en accuraat en voorkomt temperatuurschommelingen voor de hoogste veiligheidsnormen.
Algemeen | |
Type inbouwdiepvriezer | Diepvrieskast |
Bediening | |
Bediening op afstand | Nee |
Energieverbruik | |
Energieklasse | E |
Geluidsniveau | 34 |
Geluidsniveau-klasse | B |
Jaarlijks elektrisch verbruik | 177 |
Fysieke kenmerken | |
Aantal diepvriesladen | 4 |
Breedte | 54 |
Deurtechniek | Sleepdeur |
Diepte | 54,9 |
Hoogte | 87,3 |
Klimaatklasse | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C), T (16-43°C) |
Nisbreedte (minimaal) | 56 |
Nisdiepte (minimaal) | 55 |
Nishoogte (minimaal) | 88 |
Omkeerbare deur | Ja |
Veiligheid | |
Alarm bij geopende deur | Ja |
Vriezen | |
Bewaartijd bij stroomuitval | 20 |
Invriescapaciteit | 10 |
Netto inhoud diepvriezer | 98 |
No Frost | Nee |
Super invriezen | Ja |