AEG AP72ABEPP steelstofzuiger
€ 379,00
% Vorige prijs € 419,95 (9.75% bespaard)
Betaalbaar met ecocheques
EAN:
7333394096803
Fabrikant:
AEG
Productnummer:
AP72ABEPP
Beschrijving
Productinformatie "AEG AP72ABEPP steelstofzuiger"
Geproduceerd uit 57% gerecycleerde kunststof
Betaalbaar met ecocheques bij de handelaars die dit betaalmiddel
aanvaarden.
Draadloos en oplaadbaar
Gebruiksduur aan de motor-unit: 1 min.
Gebruiksduur in eco modus: 40 min.
Gebruiksduur in gemiddelde modus: 20 min.
Gebruiksduur in max modus: 10 min.
Opladingstijd: 4.5 u
Auto modus die op intelligente wijze zuigkracht en gebruiksduur optimaliseert
BrushRollClean™-technologie: één druk met de voet op de pedaal om de
rolborstel te reinigen
LED-verlichting aan de voorkant van de zuigmond
Opberging van de stofzuiger: Opslagstandaard op de grond te plaatsen
Gemotoriseerde UltimatePower vloerzuigmond
Andere accessoires: Extra filter geleverd in de doos
Betaalbaar met ecocheques bij de handelaars die dit betaalmiddel
aanvaarden.
Draadloos en oplaadbaar
Gebruiksduur aan de motor-unit: 1 min.
Gebruiksduur in eco modus: 40 min.
Gebruiksduur in gemiddelde modus: 20 min.
Gebruiksduur in max modus: 10 min.
Opladingstijd: 4.5 u
Auto modus die op intelligente wijze zuigkracht en gebruiksduur optimaliseert
BrushRollClean™-technologie: één druk met de voet op de pedaal om de
rolborstel te reinigen
LED-verlichting aan de voorkant van de zuigmond
Opberging van de stofzuiger: Opslagstandaard op de grond te plaatsen
Gemotoriseerde UltimatePower vloerzuigmond
Andere accessoires: Extra filter geleverd in de doos
Eigenschappen
| EAN: | 7333394096803 |
|---|---|
| autonomie: | max. autonomie: 0-30 min. |
| batterij: | batterij: > 20 V |
| draadloos: | draadloos: ja |
| ecocheque: | ecocheque |
| geluid: | stil model (< 80dB): ja |
| geïntegreerde kruimeldief: | geïntegreerde kruimeldief: ja |
| type: | 2 in 1 |
| wandlader: | _ |