AEG F76SV708P 7000 vaatwasser volledig integreerbaar
EAN:
7333394069852
Fabrikant:
AEG
Beschrijving
Productinformatie "AEG F76SV708P 7000 vaatwasser volledig integreerbaar"
7000 ComfortLift® / Volledig integreerbaar / 60 cm / A klasse / besteklade / 43 dB / XXL
Eigenschappen
| EAN: | 7333394069852 |
|---|---|
| aantal bestekken: | ≥ 14 bestekken |
| aantal programma's: | 7 programma's |
| breedte: | 60 cm breed |
| deurbevestiging: | schuifscharnieren |
| ecocheque: | ecocheque |
| energieklasse: | A |
| frontpaneel maximum: | 825 mm |
| geluid: | stil (≤ 43 dB) |
| hoogte: | 81 cm (normale hoogte) |
| minimum frontpaneel: | 670 mm |
| plaatsing bestek: | besteklade |
| plinthoogte: | < en > 9 cm plinthoogte |
| resttijdsindicator: | met resttijdsindicator |
| startuitstel: | met startuitstel |