AEG GG96D81AB 9000 inbouwgroep - 80cm
EAN:
7333394145969
Fabrikant:
AEG
Beschrijving
Productinformatie "AEG GG96D81AB 9000 inbouwgroep - 80cm"
Inbouwdampkap, 80 cm
Dampkap geschikt voor luchtafvoer naar buiten alsook voor recirculatie.
Uitgerust met vetfilter. Bij recirculatie moet er ook een koolstoffilter in de
dampkap om geurtjes te verwijderen, verkrijgbaar als accessoire.
Elektronische druktoetsen, snelheden: 3+Intensive;Breeze function
Hob2Hood®: bediening van de dampkap via de kookplaat
Afzuigkracht (intensief/hoog/laag): 650/420/235 m³/u
Afzuigkracht bij recirculatie (intensief/hoog/laag): 530/405/205 m³/u
Geluidsniveau (max./min.): 58/46 dB(A)
Geluidsniveau recirculatie (max./min.): 70/56 dB(A)
Energie-efficiëntieklasse: A
Vetfilter: 2 Black Aluminium mesh
Verlichting: 1 LED stripe; Perfect Illumination LED Stripe
Indicatie voor verzadiging vetfilter
Indicatie voor verzadiging koolstoffilter
Aansluiting luchtafvoer 150 mm
Dampkap geschikt voor luchtafvoer naar buiten alsook voor recirculatie.
Uitgerust met vetfilter. Bij recirculatie moet er ook een koolstoffilter in de
dampkap om geurtjes te verwijderen, verkrijgbaar als accessoire.
Elektronische druktoetsen, snelheden: 3+Intensive;Breeze function
Hob2Hood®: bediening van de dampkap via de kookplaat
Afzuigkracht (intensief/hoog/laag): 650/420/235 m³/u
Afzuigkracht bij recirculatie (intensief/hoog/laag): 530/405/205 m³/u
Geluidsniveau (max./min.): 58/46 dB(A)
Geluidsniveau recirculatie (max./min.): 70/56 dB(A)
Energie-efficiëntieklasse: A
Vetfilter: 2 Black Aluminium mesh
Verlichting: 1 LED stripe; Perfect Illumination LED Stripe
Indicatie voor verzadiging vetfilter
Indicatie voor verzadiging koolstoffilter
Aansluiting luchtafvoer 150 mm
Eigenschappen
| EAN: | 7333394145969 |
|---|---|
| afstandsbediening: | zonder afstandsbediening |
| afzuiging: | luchtafvoersysteem en recirculatiesysteem |
| bediening: | mechanische bediening |
| bediening via kookplaat: | bediening via kookplaat mogelijk |
| breedte: | van 80 tot 89 cm breed |
| diameter afvoer: | ø 150 mm |
| energieklasse: | A |
| geluid: | stil (≤ 65 dB) |
| motor: | met motor |
| type verlichting: | LED-verlichting |