AEG GI9700X4PF 9000 vaatwasser volledig integreerbaar
EAN:
7333394125084
Fabrikant:
AEG
Beschrijving
Productinformatie "AEG GI9700X4PF 9000 vaatwasser volledig integreerbaar"
10% beter dan EU Energie-Efficiëntieklasse A*
Installatie: Volledig integreerbaar
Schuifscharnieren voor flexibele installatie
ComfortLift®: de onderste korf komt vlot omhoog voor makkelijk in- en
uitladen
XXL MAX: binnenruimte 5 cm hoger dan bij standaardmodellen
SatelliteClean® Pro sproeiarm en 5 sproeiniveaus voor maximaal waterbereik
Water- en energieverbruik: 8.4 L, 0.488 kWh voor Eco cyclus
Betaalbaar met ecocheques bij de handelaars die dit betaalmiddel
aanvaarden.
Geproduceerd in een Zero-Landfill fabriek waar geen afval ontstaat en waar
de nadruk ligt op het verminderen van de CO2-uitstoot.
Inverter motor
TouchControl voor het selecteren van programma's en functies
8 programma's, 4 temperaturen
Vaatwasprogramma's: 120 Minutes, 60 min., 90 min., AUTO Sense, ECO,
Machine care, Quick 30 min., Spoelen
Connectivity: bedien je vaatwasser via je smartphone of tablet
Extra programma’s via de app: Silent
(P),ExtraHygiene,SprayZone,ExtraDry,ExtraPower,HalfLoad
Optie GlassCare: optimale reiniging en bescherming van delicaat glaswerk
Optie ZoneClean: activeer twee reinigingszones met onderaan hogere druk
voor potten en pannen en bovenaan zachtere reiniging voor delicaat servies
Installatie: Volledig integreerbaar
Schuifscharnieren voor flexibele installatie
ComfortLift®: de onderste korf komt vlot omhoog voor makkelijk in- en
uitladen
XXL MAX: binnenruimte 5 cm hoger dan bij standaardmodellen
SatelliteClean® Pro sproeiarm en 5 sproeiniveaus voor maximaal waterbereik
Water- en energieverbruik: 8.4 L, 0.488 kWh voor Eco cyclus
Betaalbaar met ecocheques bij de handelaars die dit betaalmiddel
aanvaarden.
Geproduceerd in een Zero-Landfill fabriek waar geen afval ontstaat en waar
de nadruk ligt op het verminderen van de CO2-uitstoot.
Inverter motor
TouchControl voor het selecteren van programma's en functies
8 programma's, 4 temperaturen
Vaatwasprogramma's: 120 Minutes, 60 min., 90 min., AUTO Sense, ECO,
Machine care, Quick 30 min., Spoelen
Connectivity: bedien je vaatwasser via je smartphone of tablet
Extra programma’s via de app: Silent
(P),ExtraHygiene,SprayZone,ExtraDry,ExtraPower,HalfLoad
Optie GlassCare: optimale reiniging en bescherming van delicaat glaswerk
Optie ZoneClean: activeer twee reinigingszones met onderaan hogere druk
voor potten en pannen en bovenaan zachtere reiniging voor delicaat servies
Eigenschappen
| EAN: | 7333394125084 |
|---|---|
| aantal bestekken: | ≥ 14 bestekken |
| aantal programma's: | 8 programma's |
| breedte: | 60 cm breed |
| deurbevestiging: | schuifscharnieren |
| ecocheque: | ecocheque |
| energieklasse: | A |
| geluid: | stil (≤ 43 dB) |
| hoogte: | 88 cm (extra hoog) |
| minimum frontpaneel: | 720 mm |
| plaatsing bestek: | besteklade |
| plinthoogte: | > 9 cm plinthoogte |
| resttijdsindicator: | zonder resttijdsindicator |
| startuitstel: | met startuitstel |