MIELE FN4342DWS
Voorraad:
1
EAN:
4002516741534
Fabrikant:
MIELE
Beschrijving
Productinformatie "MIELE FN4342DWS"
Diepvriezer ; Wit ;
Eigenschappen
| EAN: | 4002516741534 |
|---|---|
| aantal lades: | 6 lades |
| breedte: | 60 cm |
| elektronische temperatuurregeling: | elektronische temperatuurregeling |
| energieklasse: | D |
| geluid: | stil (≤ 39 dB) |
| hoogte: | 165 cm, 150 - 170 cm hoog |
| inhoud: | 200 - 250 liter |
| kastbreedte: | 56 - 60 cm breed |
| scharnier: | omkeerbare scharnier |
| snelvriesfunctie: | met snelvriesfunctie |
| type ontdooiing: | no-frost |