MIELE KWNS4784DEEDT/CS vrijstaande wijnklimaatkast
EAN:
4002516612445
Fabrikant:
MIELE
Beschrijving
Productinformatie "MIELE KWNS4784DEEDT/CS vrijstaande wijnklimaatkast"
Productcategorie
Wijnklimaatkast
Model
Vrijstaand toestel
Deuraanslag Links
Deuraanslag/wisselbaar
Geschikt voor side-by-side
Design
Kleur behuizing zilver
Kleur front Roestvrij staal met
CleanSteel
Verlichting wijnklimaatzone traploos dimbare led
Verlichting diepvrieszone Led
Verlichting IceMaker
Bedieningsgemak
Koppeling met Miele@home
NoFrost
VarioRoom
SoftClose
IJsblokjesbereider met aansluiting op waterleiding (IceMaker)
Hulp bij deur openen SideOpen
Silence System
Aantal roosters 4
Materiaal roosters Beuk
Aantal FlexiFrame-roosters 4
SelfClose FlexiFrame
NoteBoard Ja
Vibratiearm bewaren
Besturing
Bediening FreshTouch
Koelzone uitschakelbaar Ja
Onafhankelijke temperatuurregeling in koel- en diepvrieszone Ja
SuperFrost
Aantal temperatuurzones 3
Aantal temperatuurzones 2
Min. in te stellen temperaturen in °C 5
Max. in te stellen temperaturen in °C 20
Sabbatmodus
Technische gegevens
Toestelbreedte in mm 597
Toestelhoogte in mm 1854
Toesteldiepte in mm 679
Gewicht in kg 99,1
Klimaatklasse SN-T
4-sterren-diepvrieszone in l 133
Wijnklimaatzone in l 171
Totale netto-inhoud in l 303
Plaats voor het aantal Bordeauxflessen van 0,75 l 44 flessen
Bewaartijd bij storing 24
Diepvriescapaciteit in kg/24 uur 10,00
Geluidsemissieklasse (A–D) C
Geluidsemissies in dB(A) re1pW 36
Energieverbruik in milliampère (mA) 1400
Spanning in V 220-240
Zekering in A 10
Aantal fasen 1
Frequentie in Hz 50-60
Lengte van de aansluitkabel in m 2,0
Wijnklimaatkast
Model
Vrijstaand toestel
Deuraanslag Links
Deuraanslag/wisselbaar
Geschikt voor side-by-side
Design
Kleur behuizing zilver
Kleur front Roestvrij staal met
CleanSteel
Verlichting wijnklimaatzone traploos dimbare led
Verlichting diepvrieszone Led
Verlichting IceMaker
Bedieningsgemak
Koppeling met Miele@home
NoFrost
VarioRoom
SoftClose
IJsblokjesbereider met aansluiting op waterleiding (IceMaker)
Hulp bij deur openen SideOpen
Silence System
Aantal roosters 4
Materiaal roosters Beuk
Aantal FlexiFrame-roosters 4
SelfClose FlexiFrame
NoteBoard Ja
Vibratiearm bewaren
Besturing
Bediening FreshTouch
Koelzone uitschakelbaar Ja
Onafhankelijke temperatuurregeling in koel- en diepvrieszone Ja
SuperFrost
Aantal temperatuurzones 3
Aantal temperatuurzones 2
Min. in te stellen temperaturen in °C 5
Max. in te stellen temperaturen in °C 20
Sabbatmodus
Technische gegevens
Toestelbreedte in mm 597
Toestelhoogte in mm 1854
Toesteldiepte in mm 679
Gewicht in kg 99,1
Klimaatklasse SN-T
4-sterren-diepvrieszone in l 133
Wijnklimaatzone in l 171
Totale netto-inhoud in l 303
Plaats voor het aantal Bordeauxflessen van 0,75 l 44 flessen
Bewaartijd bij storing 24
Diepvriescapaciteit in kg/24 uur 10,00
Geluidsemissieklasse (A–D) C
Geluidsemissies in dB(A) re1pW 36
Energieverbruik in milliampère (mA) 1400
Spanning in V 220-240
Zekering in A 10
Aantal fasen 1
Frequentie in Hz 50-60
Lengte van de aansluitkabel in m 2,0
Eigenschappen
| EAN: | 4002516612445 |
|---|---|
| aantal flessen: | 40 - 140 flessen |
| binnenverlichting: | met binnenverlichting |
| breedte: | 60 cm, 60 cm breed |
| ecocheque: | ecocheque |
| energieklasse: | D |
| geluid: | stil (≤ 39 dB) |
| hoogte: | > 160 cm hoog |
| scharnier: | linkse scharnier |
| temperatuurbereik: | temperatuurbereik: 5-20°C |
| temperatuurzone: | 2 temperatuurzones |
| type deur: | glazen deur |
| type wijnkast: | wijnkoeler |