MIELE KWT4999FOBSW vrijstaande wijnklimaatkast
EAN:
4002516612421
Fabrikant:
MIELE
Beschrijving
Productinformatie "MIELE KWT4999FOBSW vrijstaande wijnklimaatkast"
Productcategorie
Wijnklimaatkast
Model
Vrijstaand toestel
Deuraanslag Rechts
Deuraanslag/wisselbaar
Design
Kleur behuizing BlackSteel
Kleur front Obsidiaanzwart glas
Verlichting wijnklimaatzone traploos dimbare led
Bedieningsgemak
Koppeling met Miele@home
SoftClose
Hulp bij deur openen SideOpen
Silence System
Totaal aantal planken 11
Aantal roosters 9
Materiaal roosters Beuk
Aantal FlexiFrame-roosters 9
SelfClose FlexiFrame
Sommelierset
NoteBoard Ja
Flessenpresenter
Vibratiearm bewaren
Besturing
Bediening FreshTouch
Onafhankelijke temperatuurregeling in koel- en diepvrieszone Nee
Aantal temperatuurzones 3
Min. in te stellen temperaturen in °C 5
Max. in te stellen temperaturen in °C 20
Sabbatmodus
Technische gegevens
Toestelbreedte in mm 697
Toestelhoogte in mm 2014
Toesteldiepte in mm 779
Gewicht in kg 158,0
Klimaatklasse SN-ST
Wijnklimaatzone in l 562
Totale netto-inhoud in l 562
Plaats voor het aantal Bordeauxflessen van 0,75 l 146 flessen
Geluidsemissieklasse (A–D) B
Geluidsemissies in dB(A) re1pW 35
Energieverbruik in milliampère (mA) 1200
Spanning in V 220-240
Zekering in A 10
Aantal fasen 1
Frequentie in Hz 50-60
Lengte van de aansluitkabel in m 2,0
Wijnklimaatkast
Model
Vrijstaand toestel
Deuraanslag Rechts
Deuraanslag/wisselbaar
Design
Kleur behuizing BlackSteel
Kleur front Obsidiaanzwart glas
Verlichting wijnklimaatzone traploos dimbare led
Bedieningsgemak
Koppeling met Miele@home
SoftClose
Hulp bij deur openen SideOpen
Silence System
Totaal aantal planken 11
Aantal roosters 9
Materiaal roosters Beuk
Aantal FlexiFrame-roosters 9
SelfClose FlexiFrame
Sommelierset
NoteBoard Ja
Flessenpresenter
Vibratiearm bewaren
Besturing
Bediening FreshTouch
Onafhankelijke temperatuurregeling in koel- en diepvrieszone Nee
Aantal temperatuurzones 3
Min. in te stellen temperaturen in °C 5
Max. in te stellen temperaturen in °C 20
Sabbatmodus
Technische gegevens
Toestelbreedte in mm 697
Toestelhoogte in mm 2014
Toesteldiepte in mm 779
Gewicht in kg 158,0
Klimaatklasse SN-ST
Wijnklimaatzone in l 562
Totale netto-inhoud in l 562
Plaats voor het aantal Bordeauxflessen van 0,75 l 146 flessen
Geluidsemissieklasse (A–D) B
Geluidsemissies in dB(A) re1pW 35
Energieverbruik in milliampère (mA) 1200
Spanning in V 220-240
Zekering in A 10
Aantal fasen 1
Frequentie in Hz 50-60
Lengte van de aansluitkabel in m 2,0
Eigenschappen
| EAN: | 4002516612421 |
|---|---|
| aantal flessen: | > 140 flessen |
| binnenverlichting: | met binnenverlichting |
| breedte: | 70 cm, > 60 cm breed |
| energieklasse: | F |
| geluid: | stil (≤ 39 dB) |
| hoogte: | > 160 cm hoog |
| scharnier: | rechtse scharnier |
| temperatuurbereik: | temperatuurbereik: 5-20°C |
| temperatuurzone: | 3 temperatuurzones |
| type deur: | glazen deur |
| type wijnkast: | wijnklimaatkast |