MIELE KWTS4785FOBSW125GALAEDITION 125 GALA EDITION vrijstaande wijnklimaatkast
EAN:
4002516612094
Fabrikant:
MIELE
Beschrijving
Productinformatie "MIELE KWTS4785FOBSW125GALAEDITION 125 GALA EDITION vrijstaande wijnklimaatkast"
Model
Vrijstaand toestel
Deuraanslag Rechts
Deuraanslag/wisselbaar
Design
Kleur behuizing zwart
Kleur front Obsidiaanzwart glas
Verlichting wijnklimaatzone traploos dimbare led
Bedieningsgemak
Koppeling met Miele@home
SoftClose
Hulp bij deur openen SideOpen
Silence System
Totaal aantal planken 8
Aantal roosters 6
Materiaal roosters Beuk
NoteBoard Ja
PresenterFrame
Vibratiearm bewaren
Besturing
Bediening FreshTouch
Onafhankelijke temperatuurregeling in koel- en diepvrieszone Nee
Aantal temperatuurzones 2
Min. in te stellen temperaturen in °C 5
Max. in te stellen temperaturen in °C 20
Sabbatmodus
Technische gegevens
Toestelbreedte in mm 597
Toestelhoogte in mm 1854
Toesteldiepte in mm 694
Gewicht in kg 98,0
Klimaatklasse SN-ST
Wijnklimaatzone in l 368
Totale netto-inhoud in l 368
Plaats voor het aantal Bordeauxflessen van 0,75 l 153 flessen
Geluidsemissieklasse (A–D) C
Geluidsemissies in dB(A) re1pW 37
Energieverbruik in milliampère (mA) 1200
Spanning in V 220-240
Zekering in A 10
Aantal fasen 1
Frequentie in Hz 50-60
Lengte van de aansluitkabel in m 2,0
Vrijstaand toestel
Deuraanslag Rechts
Deuraanslag/wisselbaar
Design
Kleur behuizing zwart
Kleur front Obsidiaanzwart glas
Verlichting wijnklimaatzone traploos dimbare led
Bedieningsgemak
Koppeling met Miele@home
SoftClose
Hulp bij deur openen SideOpen
Silence System
Totaal aantal planken 8
Aantal roosters 6
Materiaal roosters Beuk
NoteBoard Ja
PresenterFrame
Vibratiearm bewaren
Besturing
Bediening FreshTouch
Onafhankelijke temperatuurregeling in koel- en diepvrieszone Nee
Aantal temperatuurzones 2
Min. in te stellen temperaturen in °C 5
Max. in te stellen temperaturen in °C 20
Sabbatmodus
Technische gegevens
Toestelbreedte in mm 597
Toestelhoogte in mm 1854
Toesteldiepte in mm 694
Gewicht in kg 98,0
Klimaatklasse SN-ST
Wijnklimaatzone in l 368
Totale netto-inhoud in l 368
Plaats voor het aantal Bordeauxflessen van 0,75 l 153 flessen
Geluidsemissieklasse (A–D) C
Geluidsemissies in dB(A) re1pW 37
Energieverbruik in milliampère (mA) 1200
Spanning in V 220-240
Zekering in A 10
Aantal fasen 1
Frequentie in Hz 50-60
Lengte van de aansluitkabel in m 2,0
Eigenschappen
| EAN: | 4002516612094 |
|---|---|
| aantal flessen: | > 140 flessen |
| binnenverlichting: | met binnenverlichting |
| breedte: | 60 cm, 60 cm breed |
| energieklasse: | F |
| geluid: | stil (≤ 39 dB) |
| hoogte: | > 160 cm hoog |
| scharnier: | omkeerbare scharnier |
| temperatuurbereik: | onbekend |
| temperatuurzone: | 2 temperatuurzones |
| type deur: | glazen deur |
| type wijnkast: | wijnkoeler |