PHILIPS PDPSG7200/20 stoomgenerator
EAN:
8720389065170
Fabrikant:
PHILIPS
Productnummer:
PDPSG7200/20
€ 50,00 Cashback
Prijs na cashback € 249,99
Cashback Philips
Geldig tot 17/05/26
€ 50,00 Cashback
Prijs na cashback € 249,99
Cashback Philips
Geldig tot 17/05/26
Beschrijving
Productinformatie "PHILIPS PDPSG7200/20 stoomgenerator"
De PerfectCare uit de 7000-serie is ontworpen voor uw comfort en gemak. Dit lichte, eenvoudig te hanteren strijkijzer geeft krachtige stoom voor snelle en geweldige resultaten. Inclusief OptimalTEMP-technologie zodat er geen brandplekken op strijkbare stoffen komen.
Eigenschappen
| EAN: | 8720389065170 |
|---|---|
| cashback: | cashback |
| afneembaar reservoir: | met afneembaar reservoir |
| automatische uitschakeling: | automatische uitschakeling: ja |
| continu bijvullen: | _ |
| eco-functie: | met eco-functie |
| gewicht strijkijzer: | strijkijzer max. 1 kg |
| geïntegreerde anti-kalksysteem: | met geïntegreerde anti-kalksysteem |
| regelbare stoom: | regelbare stoom: nee |
| snoeroproller: | _ |
| stoomdebiet: | stoomdebiet: > 130 g/min |
| stoomdruk: | stoomdruk: > 7 bar |
| stoomshot: | met stoomshot |
| temperatuurregeling: | automatische temperatuurregeling: ja |