PHILIPS PDPSG8300/20 stoomgenerator
EAN:
8720389066498
Fabrikant:
PHILIPS
Productnummer:
PDPSG8300/20
€ 100,00 Cashback
Prijs na cashback € 349,99
Cashback Elektron Voorjaar
Geldig tot 17/05/26
€ 100,00 Cashback
Prijs na cashback € 349,99
Cashback Elektron Voorjaar
Geldig tot 17/05/26
Beschrijving
Productinformatie "PHILIPS PDPSG8300/20 stoomgenerator"
De nieuwe 8000-serie is de krachtigste stoomgenerator op de markt en past zich aan uw strijksnelheid aan met de slimme AI-beweging. De OptimalTemp-technologie voorkomt verbranden van elk strijkbaar materiaal. Strijken was nog nooit zo eenvoudig!
Eigenschappen
| EAN: | 8720389066498 |
|---|---|
| cashback: | cashback |
| afneembaar reservoir: | met afneembaar reservoir |
| automatische uitschakeling: | automatische uitschakeling: ja |
| continu bijvullen: | continu bijvullen: ja |
| eco-functie: | met eco-functie |
| gewicht strijkijzer: | strijkijzer max. 1 kg |
| geïntegreerde anti-kalksysteem: | met geïntegreerde anti-kalksysteem |
| regelbare stoom: | regelbare stoom: ja |
| snoeroproller: | _ |
| stoomdebiet: | stoomdebiet: > 130 g/min |
| stoomdruk: | stoomdruk: > 7 bar |
| stoomshot: | met stoomshot |
| temperatuurregeling: | automatische temperatuurregeling: ja |