PHILIPS PDPSG9030/20 stoomgenerator
EAN:
8710103964278
Fabrikant:
PHILIPS
Productnummer:
PDPSG9030/20
€ 200,00 Cashback
Prijs na cashback € 499,99
Cashback Elektron Voorjaar
Geldig tot 17/05/26
€ 200,00 Cashback
Prijs na cashback € 499,99
Cashback Elektron Voorjaar
Geldig tot 17/05/26
Beschrijving
Productinformatie "PHILIPS PDPSG9030/20 stoomgenerator"
De PerfectCare 9000-serie wordt geleverd met 's werelds eerste weefseldetectietechnologie, ActiveSense. Met behulp van een ingebouwde camera en AI weet hij wat u aan het strijken bent en past hij de ideale temperatuur en de hoeveelheid stoom aan voor uitstekende resultaten.
Eigenschappen
| EAN: | 8710103964278 |
|---|---|
| cashback: | cashback |
| afneembaar reservoir: | met afneembaar reservoir |
| automatische uitschakeling: | automatische uitschakeling: ja |
| continu bijvullen: | continu bijvullen: ja |
| eco-functie: | zonder eco-functie |
| gewicht strijkijzer: | strijkijzer > 1 kg |
| geïntegreerde anti-kalksysteem: | met geïntegreerde anti-kalksysteem |
| regelbare stoom: | regelbare stoom: ja |
| snoeroproller: | _ |
| stoomdebiet: | stoomdebiet: > 130 g/min |
| stoomdruk: | stoomdruk: > 7 bar |
| stoomshot: | met stoomshot |
| temperatuurregeling: | automatische temperatuurregeling: ja |