PHILIPS PDXC8057/01 steelstofzuiger
EAN:
8720389022449
Fabrikant:
PHILIPS
Beschrijving
Productinformatie "PHILIPS PDXC8057/01 steelstofzuiger"
Philips draadloze steelstofzuiger 8000 serie. Maximale opname met minimaal batterijgebruik⁹ door PowerCyclone 12. Maak uw huis schoon met één keer opladen ⁵,Verwijder vlekken en tot 99% van bacteriën met het innovatieve dweil mondstuk⁴.
Eigenschappen
| EAN: | 8720389022449 |
|---|---|
| autonomie: | max. autonomie: > 60 min. |
| batterij: | batterij: > 20 V |
| draadloos: | draadloos: ja |
| geluid: | stil model (< 80dB): nee |
| gemotoriseerde borstel: | met gemotoriseerde borstel |
| geïntegreerde kruimeldief: | geïntegreerde kruimeldief: ja |
| lithium-batterij: | lithium-batterij: ja |
| oplaadindicator: | met oplaadindicator |
| regelbaar vermogen: | regelbaar vermogen: ja |
| type: | 2 in 1 |
| wandlader: | wandlader: ja |