PHILIPS PDXW9463/11 steelstofzuiger
EAN:
8720389040733
Fabrikant:
PHILIPS
Beschrijving
Productinformatie "PHILIPS PDXW9463/11 steelstofzuiger"
Algemene specificaties
Hoofdmateriaal Plastic
Kleur Diepzwart
Geluidsniveau (standaard) Nat 80 dB(A), droog 83 dB(A)
Voltage 25,2 V
Frequentie DC
Garantie 2 jaar
Batterij product Ja (lithium-ionbatterij)
Gewicht en afmetingen
Lengte van het product 110 cm
Breedte van het product 25,1 cm
Hoogte van het product 26,6 cm
Lengte van de verpakking 445 cm
Breedte van de verpakking 240 cm
Hoogte van de verpakking 775 cm
Gewicht van de verpakking 11,4 kg
Gewicht van het product 1,695 kg
Hoofdmateriaal Plastic
Kleur Diepzwart
Geluidsniveau (standaard) Nat 80 dB(A), droog 83 dB(A)
Voltage 25,2 V
Frequentie DC
Garantie 2 jaar
Batterij product Ja (lithium-ionbatterij)
Gewicht en afmetingen
Lengte van het product 110 cm
Breedte van het product 25,1 cm
Hoogte van het product 26,6 cm
Lengte van de verpakking 445 cm
Breedte van de verpakking 240 cm
Hoogte van de verpakking 775 cm
Gewicht van de verpakking 11,4 kg
Gewicht van het product 1,695 kg
Eigenschappen
| EAN: | 8720389040733 |
|---|---|
| autonomie: | max. autonomie: 0-30 min. |
| batterij: | batterij: > 20 V |
| draadloos: | draadloos: ja |
| geluid: | stil model (< 80dB): nee |
| gemotoriseerde borstel: | met gemotoriseerde borstel |
| geïntegreerde kruimeldief: | geïntegreerde kruimeldief: ja |
| lithium-batterij: | lithium-batterij: nee |
| regelbaar vermogen: | regelbaar vermogen: ja |
| type: | 3 in 1 |
| wandlader: | _ |