ROWENTA DG8626F0 stoomgenerator
EAN:
3121040070444
Fabrikant:
ROWENTA
Beschrijving
Productinformatie "ROWENTA DG8626F0 stoomgenerator"
STOOM- & KRACHTVERMOGEN
Vermogen: 2400 W
Stoomafgifte: 120 g/min
Stoomstoot: 450 g/min
Stoomdruk: 6,9 bar
Sprayknop: Nee
Verticaal stomen: Ja
Instellingen stoom en temperatuur: Handmatige instelling
Opwarmtijd: 2 min
Hogedruk-stoomgenerator: Ja
KRACHTIGE STRIJKZOOL
Strijkzooltechnologie: Microsteam 400 HD Laser
Glijvermogen strijkzool: ****
Duurzaamheid strijkzool / krasbestendigheid: *****
Continue stoomverspreiding: Punt, zijkant en kern
Precisietip: Ja
Geconcentreerde stoomstoot aan de tip van de strijkzool: Nee
COMFORTABEL GEBRUIK
Comfortabele handgreep: Nee
Stille technologie: Nee
Anti-drup: Nee
Automatische uitschakeling: Ja
Ecostand: Eco intelligence
Automatische snoeropwikkeling: Nee
Vergrendelsysteem: Ja
Capaciteit waterreservoir: 1,1 L
Stabiele achterkant: Ja
Waterreservoir: Uitneembaar
Indicator "reservoir leeg": Ja
Continu bijvullen: Ja
Snoeropbergruimte: Stoomsnoer
DUURZAAMHEID
Kalkcollector: Ja
Anti-kalkfunctie: Verwijdering anti-kalk collector
Indicatielampje ontkalken: Ja
ANDERE KENMERKEN
Kleuren: Nertsgrijs & Douglass groen
Vermogen: 2400 W
Stoomafgifte: 120 g/min
Stoomstoot: 450 g/min
Stoomdruk: 6,9 bar
Sprayknop: Nee
Verticaal stomen: Ja
Instellingen stoom en temperatuur: Handmatige instelling
Opwarmtijd: 2 min
Hogedruk-stoomgenerator: Ja
KRACHTIGE STRIJKZOOL
Strijkzooltechnologie: Microsteam 400 HD Laser
Glijvermogen strijkzool: ****
Duurzaamheid strijkzool / krasbestendigheid: *****
Continue stoomverspreiding: Punt, zijkant en kern
Precisietip: Ja
Geconcentreerde stoomstoot aan de tip van de strijkzool: Nee
COMFORTABEL GEBRUIK
Comfortabele handgreep: Nee
Stille technologie: Nee
Anti-drup: Nee
Automatische uitschakeling: Ja
Ecostand: Eco intelligence
Automatische snoeropwikkeling: Nee
Vergrendelsysteem: Ja
Capaciteit waterreservoir: 1,1 L
Stabiele achterkant: Ja
Waterreservoir: Uitneembaar
Indicator "reservoir leeg": Ja
Continu bijvullen: Ja
Snoeropbergruimte: Stoomsnoer
DUURZAAMHEID
Kalkcollector: Ja
Anti-kalkfunctie: Verwijdering anti-kalk collector
Indicatielampje ontkalken: Ja
ANDERE KENMERKEN
Kleuren: Nertsgrijs & Douglass groen
Eigenschappen
| EAN: | 3121040070444 |
|---|---|
| afneembaar reservoir: | met afneembaar reservoir |
| automatische uitschakeling: | automatische uitschakeling: ja |
| continu bijvullen: | continu bijvullen: ja |
| eco-functie: | met eco-functie |
| gewicht strijkijzer: | strijkijzer > 1 kg |
| geïntegreerde anti-kalksysteem: | met geïntegreerde anti-kalksysteem |
| regelbare stoom: | regelbare stoom: ja |
| snoeroproller: | _ |
| stoomdebiet: | stoomdebiet: 120 - 130 g/min |
| stoomdruk: | stoomdruk: 5 - 7 bar |
| stoomshot: | met stoomshot |
| temperatuurregeling: | _ |